Reference od studen

Pan Hladík je nejlepší učitel cizího jazyka, kterého jsem kdy měl.

                                                                Filip Hrbáč, personální a finanční ředitel
 
 

Petr je výjimečný učitel - nejlepší, kterého jsem za 15 let aktivního učení se různých cizích jazyků měla. Při výuce skvěle pracuje s videi, poslechy, obrázky i texty, dokáže jednoduše vysvětlit problematickou gramatiku a hodinu prokládá neustále novými aktivitami a hrami, při nichž ani nepostřehnete, že se učíte :). Pozorně si zapisuje vaše chyby, které vám během hodiny rád vysvětlí a které díky častému opakování dokáže úplně odbourat. Za pouhý měsíc a půl jeho skype výuky cítím, že jsem udělala velký pokrok a konečně se nebojím mluvit. Hledáte-li energického a vždy dobře naladěného lektora, který je na hodinu pokaždé pečlivě připraven a se kterým vás bude němčina bavit, je Petr správnou volbou. 

                                                                                                                      Michaela Tolarová

 
 

Jaký je Petr učitel? Jelikož jsem sama lektorka jazyka, moje nároky na učitele němčiny byly poměrně vysoké. Petr však moje představy předčil. Jeho hodiny jsou vždy pečlivě připravené, procvičujeme slovní zásobu, gramatiku, čteme, posloucháme, díváme se na videa a hrajeme hry. Každá aktivita je jiná, nová, zábavná. Petr je první učitel, který mě naučil jazyk opravdu používat a už mě nestresuje, když udělám chybu. Mluvím, ani nevím jak. :-) Petr z vás dostane maximum a ještě se u toho zasmějete a odreagujete. Nemám čas se učit doma, ale jelikož v rámci každé hodiny opakujeme, pokroky jsou opravdu vidět. Vždy se na hodiny moc těším!

                               Ivana Gálová, ředitelka jazykové školy a lektorka
 
 

Petr Hladík je mimořádný člověk a mimořádný učitel. Na hodinu je vždy pečlivě připraven a výuka s ním je velice pestrá. Srší dobrou náladou a je vidět, že ho výuka baví. Probrané učivo umí pak zábavnou formou hry do studentů nenásilně vštípit. Jeho hodiny rozhodně nejsou fádní a nudné.
Pana Hladíka mohu jen doporučit, němčina s ním Vás bude bavit, budete mít z hodin dobrý pocit a co víc, začnete němčinu používat v praxi což bude pro Petra největší odměnou.

                                   Hana Koukolíková, asistentka jednatelky firmy

 

Němčinu jsem se učil již bezmála 3 roky, ale pokrok takřka nulový. Rozhodl jsem se pro změnu a na doporučení si vybral Petra Hladíka. Díky němu se mi němčina proměnila v zábavu a na každou lekci jsem chodil s radostí. Dokonce i domácí úlohy jsem dělal s nadšením. Každá lekce byla trochu jiná, ale cíl se neměnil - příprava na jazykovou zkoušku. Pokrok byl cítit velmi rychle a za 3 měsíce jsem učinil větší pokrok než za předešlé 3 roky. Je pravdou, že jsem měl dobrou motivaci, kterou dokázal pan Hladík nasměrovat správným směrem a práce přinesla úrodu. Úspěšně jsem složil jazykovou zkoušku a následně začal s prací v Německu. Němčina je pro mě stále velkou překážkou a potřebuji se zlepšovat, ale díky práci pana Hladíka mám dobré základy, na nichž můžu stavět. Velice mu za to děkuji.
 
                                                                          Vojtěch Danihel, lékař
 
S hodinami němčiny s Petrem jsem velmi spokojený. Na probíraná témata je vždy připraven, takže výklad je srozumitelný. Navíc Petr při výuce používá nové přístupy, které hodinu zpestří a tím dokáže lépe udržet mou pozornost a více si z hodin odnesu. Díky!
 
                                                              Jiří Žán, technický konzultant

 

 


Kontakt

Kreativní výuka

Mgr. Petr Hladík


+420 728 994 473